Mama dotyka ciazowy brzuch

Rozwój dziecka w ciąży

Za kilka miesięcy zostaniesz mamą. Nic dziwnego, że interesuje cię rozwój dziecka w ciąży – chcesz wiedzieć, jak przebiega on tydzień po tygodniu. Sprawdź, w którym tygodniu czuć ruchy dziecka, jakie powinno być jego prawidłowe ułożenie. Przeczytaj, jakie są najważniejsze momenty rozwoju twojego maluszka.
  • Pierwsze ruchy dziecka w czasie ciąży

    Piąty miesiąc ciąży to radosny moment w życiu przyszłej mamy. Pierwsze ruchy dziecka, odczuwane jako trzepot skrzydełek motylka, obudzą w Tobie nowe emocje, których do tej pory nie doświadczałaś. Ten wzruszający moment zapamiętasz na całe życie.

  • Brzuszkowe zabawy

    Maluszek, który rozwija się w Twoim brzuszku od pewnego momentu zaczyna słyszeć, czuć Twój dotyk, reagować na dźwięki. Poznaj różne zabawy, do których możesz zachęcać maluszka, tak by jeszcze w ciąży budowała się między Wami więź.

  • Poznanie płci dziecka

    Część rodziców z niecierpliwością czeka na badanie, podczas którego poznają płeć dziecka. Inni rezygnują z tej wiedzy. Bez względu na to, czy spodziewasz się chłopca, czy dziewczynki, po porodzie Twój świat będzie kręcił się wokół maluszka!

Dołącz do BebiKlubu

Jesteś w ciąży lub właśnie zostałaś mamą? Zarejestruj się i odbierz prezent dla Twojego maluszka!

Zarejestruj się
Zarejestruj się