Tata karmi dziecko mlekiem modyfikowanym z butelki

Karmię piersią i mlekiem modyfikowanym

Jeśli wyłączne karmienie piersią nie jest możliwe, wiele kobiet decyduje się na karmienie mieszane. Podawanie mleka modyfikowanego i przystawianie malucha do piersi budzi wiele wątpliwości. Dowiedz się, ile mleka potrzebuje niemowlę, jakie mleko wybrać, ile mleka modyfikowanego podawać. Poznaj cenne wskazówki, by przygotować się do karmienia mieszanego.
 • Dokarmianie dziecka mlekiem modyfikowanym

  Karmisz piersią, ale masz obawy, że ilość Twojego pokarmu jest niewystarczająca dla dziecka? A może rozpoczynasz przygotowania do swojego powrotu do pracy? Porozmawiaj z lekarzem lub położną co można byłoby zrobić, żeby nie przestawać karmić piersią, ponieważ jest ono najlepszym sposobem żywienia niemowlęcia i zapewnia mu wiele korzyści.

 • Jak przygotować mleko modyfikowane dla dziecka?

  Przygotowanie mleka modyfikowanego zgodnie z zaleceniami na opakowaniu jest bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju i bezpieczeństwa maluszka.

 • Karmienie mieszane – jak karmić dziecko piersią i butelką?

  Karmienie mieszane noworodka czy niemowlęcia to jednoczesne karmienie piersią i mlekiem modyfikowanym.

 • Jak przechowywać mleko modyfikowane?

  Każdy posiłek przygotowywany z użyciem mleka modyfikowanego powinien być przyrządzany bezpośrednio przed podaniem go niemowlęciu czy dziecku.

 • Wkrótce w nowej odsłonie

  Drodzy rodzice, z przyjemnością informujemy, że już niedługo na rynku pojawią się mleka modyfikowane marki Bebiko 2 Nutriflor Expert w zmienionym wyglądzie opakowania i zmienioną formułą jeszcze lepiej odpowiadającą na potrzeby Rodziców.