Katarzyna.png

Katarzyna

Chwile słabości to naturalny element rodzicielstwa. Najważniejsze, to nie bać się prosić o pomoc. Czekam na Twoje pytania.

Zdrowy brzuszek dziecka to radość i spokój całej rodziny, wiem to z doświadczenia! Chętnie wytłumaczę, jak radzić sobie z dolegliwościami trawiennymi niemowlęcia, a także w jaki sposób dbać o rozwój maluszka już na etapie ciąży. Porady, których udzielam mamom, dają mi wiele radości. Wiem, że każda dolegliwość układu pokarmowego dziecka to zmartwienie dla mamy, ale i całej rodziny. Każdy z tych problemów da się rozwiązać, a nawet więcej – poprzez odpowiedni sposób żywienia można zapobiegać kłopotom z brzuszkiem. Chwile słabości to naturalny element rodzicielstwa. Najważniejsze, to nie bać się prosić o pomoc. Cieszy mnie, gdy wiem, że po rozmowie ze mną mama wprowadziła do diety dziecka korzystne zmiany, które pozytywnie wpłyną zarówno na funkcjonowanie małego brzuszka, jak i samopoczucie całej rodziny.

Chętnie pomogę zawsze wtedy, gdy będziesz szukała ważnych informacji dla Ciebie i Twojego dziecka.

Poznaj naszych Autorów

Halina.png

Halina

doradca żywieniowy BebiKlub.pl, fizjoterapeutka, mama Igi i Leny

Sama jestem mamą, wiem, że kłopoty z brzuszkiem na etapie rozszerzania diety malucha zdarzają się często, dlatego wspieram rodziców pomocną radą.

Dowiedz się więcej