Elżbieta.png

Elżbieta

Chętnie opowiem, jak komponować codzienny jadłospis niemowlęcia i małego dziecka, aby wspierać prawidłowe nawyki żywieniowe.

Pierwsze miesiące życia dziecka często wiążą się z wieloma pytaniami i wątpliwościami dotyczącymi rozwoju układu pokarmowego niemowlęcia. Każdy Maluszek jest inny, a poznanie jego historii i rozmowa z Mamą czy Tatą daje mi wiele satysfakcji. Najważniejszy w tym wszystkim jest komfort małego brzuszka, dlatego cieszę się, gdy Rodzice zwracają się do mnie po pomoc i obdarzają zaufaniem. Tym bardziej, że nawet niewielkie dolegliwości u maluszka bywają powodem dużego niepokoju. Niejednokrotnie można im zaradzić wprowadzając zmiany w sposobie żywienia. Chętnie odpowiem na pytania dotyczące jadłospisu przyszłej Mamy oraz opowiem, jak komponować codzienny jadłospis niemowlęcia i małego dziecka. Cieszę się, gdy swoją wiedzą mogę wspierać Rodziców w opiece nad ich Pociechą. Podziękowania od Mam i Tatusiów dają mi ogromną radość!

Napisz lub zadzwoń, chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Poznaj naszych Autorów

Halina.png

Halina

doradca żywieniowy BebiKlub.pl, fizjoterapeutka, mama Igi i Leny

Sama jestem mamą, wiem, że kłopoty z brzuszkiem na etapie rozszerzania diety malucha zdarzają się często, dlatego wspieram rodziców pomocną radą.

Dowiedz się więcej