Wkrótce w nowej odsłonie

2 min

Drodzy rodzice, z przyjemnością informujemy, że już niedługo na rynku pojawią się mleka modyfikowane marki Bebiko 2 Nutriflor Expert w zmienionym wyglądzie opakowania i zmienioną formułą jeszcze lepiej odpowiadającą na potrzeby Rodziców.

Już wkrótce Bebiko w nowej odsłonie!

Tutaj przydałby się jakiś tekst o zmianach w formule. Nie ma opcji dodania tekstu po lewej stronie obrazka jak na karcie produktowej, więc można napisać tekstem i pogrubić, co ważniejsze.

Poniżej można wstawić jakiś obrazek lub treść na bannerze w formie całego obrazka wraz z formułą.

Bebiko 2

Pytania i odpowiedzi

Tu można dodać pytania i odpowiedzi, nie mamy żadnego pageparta pozwalającego na dodanie ich w formie takiej jak ma Bebilon lub w formie pokazanej w przesłanej prezentacji. Screenshot pokazujący dynamiczną część w prezentacji to pagepart w całości zaprojektowany i wdrożony przez developera = dodatkowa praca.

1)  Czymsięróżninowemlekoodpoprzedniejwersji?

NowaformułaBebiko2NutriflorExpertnie zawiera oleju palmowego. W nowej formule zastosowaliśmy mieszaninę olejów roślinnych, w tym oleju słonecznikowego, rzepakowego, wysokooleinowego słonecznikowego oraz kokosowego. Wraz ze zmianą formuły szata graficzna opakowania została delikatnie zmodyfikowana.

2)  Dlaczego została wprowadzona nowa formuła? Odp: Marka Bebiko 2 wsłuchuje się w potrzeby rodziców. Nowe receptury mlek modyfikowanych zostały opracowane w odpowiedzi na preferencje żywieniowe rodziców najmłodszych dzieci.

3)  Czy zmieni się smak mleka? Odp: Nie ma znaczących różnic zarówno w kolorze produktu (mleka w proszku) jak i smaku oraz zapachu mleka po przygotowaniu.

4)  Czy obecne mleko będzie wycofywane? Odp: Produkty w obecnej recepturze będą dostępne do wyczerpania zapasów.

5)  W jakich sklepach znajdę mleko z nową recepturą? Odp: Zmiana receptur to proces, który ze względów logistycznych jest rozłożony w czasie. Dlatego produkty z nowymi recepturami będą stopniowo pojawiać się w sklepach w cał y m kraju. Zarówno te mleka modyfikowane, jak i szeroką gamę innych naszych produktów znajdzie Pan/i w większośc i dużych sklepów, m.in. Biedronka, Lidl, Kaufland, Carrefour, Auchan czy Rossmann. Produkty marki Bebiko 2 można także kupić m.in. w aptekach internetowych.

Oceń ten artykuł: